Slávek Šámal

Staré novinky 2004-2009

2009:

31.12. Takže všechno nejlepší do Nového roku… Moji letošní animovanou a ozvučenou pfku si pusťte na PF2010.

20.12. Začal jsem konečně s přechodem na nový web, chvíli to potrvá než nahraji všechny fotky k článkům a dám tomu definitivní design, ale pracuji na tom… Takže pokud něco někde nebude OK, tak na tom pracuji…

16.12. Trochu jsem updatoval Setup, aby to nebylo tak neaktuální – přibyl třeba G-Major2, MIDI převodníky a další. No a pak přibyla další kapela, se kterou mne můžete vidět, přesněji starý TAM s novými tvářemi…

5.10. Přes léto se toho sice dělo hodně, ale zase nebyl čas to sem dávat. Takže do Muzikusu odešel test na TC Electronic G-Major2 a v sekci Music&mp3 se objevila nová skladba Řekni, blázne.

7.7. Obnovil jsem akustické kytary, na nové akustice Cort Custom Shop přibyl MIDI snímač Roland + převodník Blue Chip Axon a k tomu zvukový modul Korg. Takže se v unplugged vystoupeních máte na co těšit… Test akustiky Dean jsme stopli po tom, co jsem našel kusovou vadu, ale bude pokračovat po dodávce nové. Dokončuji ale test TC Electronic G-Major 2.

22.6. Dokončuji test akustiky Dean Exotica, který si budete moci přečíst v dalším Muzikusu. Pro ten dále připravuji testTC Electronic G-force2 a rozsáhlý test reproduktorů Celestion.

10.6. V sekci Tips & Trixx se objevil první článek k efektům Carl Martin a jejich modifikacím.

1.6. Pustil jsem se do úprav efektů Carl Martin, takže tady co neviděl najdete můj názor a lehké info k modifikacím. Dotočil jsem sbor fanoušků Viktorky a tak to budete moci slýchat na stadiónu. Vyrážíme s novým projektem s hudbou z šedesátých let (asi jsem se nudil), cvičíme staré Matadors s Viktorem Sodomou… Atd. Prostě je toho moc.

4.5. Můj názor na výborné mikrofony Beyerdynamic Opus 69 si můžete přečíst v krátkém článku.

3.5. Upgrade studia zahrnul i přechod na nový systém Steinberg Cubase Studio 5, ale i výměnu řady drobností, o kterých si budete moci něco přečíst zanedlouho.

6.4. Tak jsem se konečně dosatl k upgradu studia. Srdcem je nyní nový rackový počítač se čtyřjádrovým procesoremCore2Quad, 4 GB RAM, 1.5 TB HDD pro data… Zvukové karty jsou stále skvělé RME a nemůže chybět ani UAD-1efektová karta. Tak snad se to brzy projeví na nových nahrávkách…

19.2. Přidal jsem informace o novém kytarovém přírůstku – čínském falzifikátu Les Paul Supreme. Takže jak vypadá a jak ho poznáte?

18.2. Setup se zase rozšířil o kytary, krabičky další: najdete v něm mj. aktuální popis a fotku mého pedalboardu a také nové repliky Les Paula Supreme. A do článku o Matchlessu, přibyly fotky originálních traf, protože už je mám doma.

20.1. V sekci Testy naleznete video k multiefektu Boss ME-20 (zvuk, možnosti, můj názor…).

19.1. Přidal jsem pár videí, která jsem připravoval pro vysvětlení některých programů nebo jako součást testů. Jako první můžete v sekci Tips&Tricks najít video k programu Line6 Variax Workbench (díky kterému můžete programovat zvuky modelingovvé kytary Variax). Další 2 videa ukazují k čemu jsou dobré modifiers v Guitar Rigu a z čím si mne tedy tento program tak získal.2008:

30.12. A máme za dveřmi Nový rok… Takže jsem pro Vás připravil hudební pf2009 (odkaz je na Windows verzi ke stažení a spuštění). Na rychlém internetu můžete zkusit online verzi. A písnička z této pf se objevila také v sekci mp3.
29.12. Mám tady pár nových krabiček, takže se těšte na testy, např. Carl Martin hrají fakt dobře. Občas jsem vidět s Bugerou, takže tady je třeba jedno foto z klubu, kde jsem hrál. A fakt za to promotion Bugery nic nedostávám 🙂 A také jsem oprášil článek o Alexi Lifesonovi.
30.11. Jelikož by to chtělo k předchozímu článku o zesilovačích Matchless nějakou ukázku, vzal jsem svoji napodobeninu SC30 a nahrál na to Sweet Little Angel, kterou ode mne můžete i slýchat živě. Je to tedy v sekci Music a mp3.
14.11. Konečně jsem dopsal článek o dalším svém oblíbeném kytaristovi: Charlie Burchillovi a zesilovačích Matchless. Je to do jisté míry pokračování mojí recenze Roland GT-10 v Muzikusu – ono je skutečně něco jiného, když si zahrajete na Matchless nebo na jeho „skoro“ simulaci.
14.11. V Setupu nestíhám všechno aktualizovat, tak alespoň krátce – přibyla hlava Bugera 333XL a zmizelo pár krabiček.
13.11. Takže jednak opožděně velké díky (!!!) všem, kteří dorazili na narozky, tolik lahví, které jsem dostal nemám šanci vypít… kdyžtak se stavte mi s tím pomoct.
17.10.Jelikož mám tento den narozeniny, je občas dobré to trochu oslavit. A tak jestli chcete, přijďte 25.10. (sobota) do Prahy 8 do Pivovaru u Bulovky, kde večer budu slavit a i něco zahraju, aby byla také nějaká hudba… Rád vás uvidím! Detaily a mapy zde.
16.10. Přibyly do sekce vtipů ve fóru také vtípky na úkor basáků a dechařů, do sekce Setup jsem přidal něco málo – přibyla mi nová španělka…
6.10. Času nebylo teď mnoho, tak jen krátce: do Muzikusu jsem odeslal 2 stránky o Rolandu GT-10. To si přečtete v jednom z dalších čísel (a konečně se chystám na další díl o počítačích na pódiu). V sekci Setup přibylo pár novinek pro moje one-man show, například Harmony-G…
19.8. V mých spárech a tedy i v testech se mi objevil zesilovač Bugera 6262.
17.8. Aktualizoval jsem článek o zesilovačích Bugera a něco málo přidal do povídání o nastavení BIASu lampových zesilovačů.
10.8. V sekci Mp3 & music se objevila skladbička Radosti života, kterou jsem dělal pro Divou Báru. Právě jsem to dotočil, tak to tam máte…
5.8. Aktualizoval jsem fotky a popisy v sekci Setup a ve fóru přibyla sekce Vtipů o muzikantech, kterou budu průběžně doplňovat.
29.7. Dostal jsem na testy procesor Boss GT-10, výsledek a můj názor se dočtete v jednom z nejbližších Muzikusů.
28.7. Konečně se mi dostal do ruky kytarový stack Bugera a zejména zesilovač Bugera 333XL! Napsal jsem k tomuto pozoruhodnému zesilovači docela obsáhlou recenzi.
18.6. V jednom fóru se docela dramaticky řešila kvalita podlahových efektů od Behringera, rozhodl jsem se přidat svůj pohled na behringerovy krabičky.
17.6. Blíží se léto a abyste měli co číst, zatímco přítelkyně bude u vody, přidal jsem dost obšírné pojednání o tvorbě zvuku, Marshallech a krabičkách tak, jak to používá Gary Moore. A jsem zvědavý, jestli někdo používáte takhle tvořený zvuk, kdyžtak se ozvěte 🙂
3.6. Jelikož mi často píšete, přidal jsem pro chat kromě ICQ i stále populárnější Jabber. Najdete mne tam jako cybermuff@jabber.cz. Na Skype to už ani nezkoušejte, jsem na něm velmi zřídka…
2.6. Tak jsem v nějakém velkém časovém presu, a musím se tedy takto veřejně omluvit všem zpěvákům a zpěvačkám, kteří po mě chtějí písničky a projekty, že na ně možná ještě nedošlo, ale je toho moc… Ale pracuji na tom, vydržte. Dále jsem se podíval, jak jsou moje stránky hodnocené a v Google PageRank už mám tuto hodnotu PageRank ukazatel, tak se to asi někomu i tady líbí. Musím tedy zapracovat i na tom, abych vám naservíroval nějaké novinky, aby bylo co číst…
17.4. Do sekce Testy jsem přidal odkazy na pár svých článků, které jsem psal pro Muzikus.
17.4. Dělal jsem trochu pořádek a při tom na mne vypadlo staré naše CD Bubs’n’Beer, tak jsem z něj vytáhl jednu blues-boogie stratocasterovitou záležitost Černý anděl, kterou najdete v sekci music/mp3 (i v přehrávači tamtéž).
16.4. Přidal jsem další novou techno-rockovou písničku Obavy, kterou najdete v sekci music/mp3.
Dokončuji pár článečků, takže zanedlouho přibude pár informací o aparátech Garyho Moora a další…
27.3. Tak po návratu z cest startuju nějak pomalu, ale v redakci Muzikusu mají můj článek o Guitar Rigu 3 a rychle pracuji na dalších novinkách… Můj Engl se rozšířil o MIDI kartu, upravil jsem trochu kytary a zvuky, ale hlavně pracuji na nových písničkách…
14.2. Pokusil jsem se přeložit takový malý přehled vlastností dřev, které se používají na stavbu kytar. Už víte, proč zrovna ta vaše hraje tak a ne jinak?
24.1. Dopsal jsem (konečně) svůj názor na nastavování BIASu u lampových zesilovačů.
23.1. Vlastně jsem ani nenapsal, že v novém Muzikusu se dočtete něco o Digitechu GSP1101. To zase bude povyku – on to totiž není úplně objektivní test, ale hlavně můj názor na zapojení tohoto rack procesoru k lampovým zesilovačům. A fakt mne v této roli nezklamal!
23.1. Vadí vám příliš ostrý zvuk kondenzátorového mikrofonu T.Bone SC450? A chcete riskovat ztrátu záruky? Tak si můžete zkusit lehce modifikovat elektroniku a konečně ho správně nastavit.
19.1. Do sekce mp3 přibyly dvě právě dodělané písničky Divé Báry.
12.1. Upravil jsem trochu sekci Setup (část o combech).

2007:

31.12. Tak a máme tady zase Silvestr… Všechno nejlepší do Nového roku a jako vždy přijměte moje přání ve formě animované pfky, tentokrát klkněte na http://www.slaveksamal.com/pf2008/
30.11. Přidal jsem do sekcemp3 další novou písničku, Poselství je tentokrát normální kytarový bigbeat…
30.11. Další herky-werky na testy: mám tady k recenzi malý podlahový Boss ME-20 a 1U rack Digitech GSP-1101, o kterých si tedy budete moci něco přečíst v některém z dalších Muzikusů. U GSP to bude asi zajímavé, samotný procesor neuchvátí, ale Digitech u něj vymyslel jiné uplatnění v racku a chce zaplnit mezeru na trhu.
29.11. Přidal jsem Other side – tedy další písničku do sekce mp3.
22.11. Tak konečně mi z Německa dorazilo combo Roland Bolt a čeká na to, až mu udělám generálku. Koupil jsem ho ve zcela orig. stavu – dokonce i včetně původních lamp z roku 1982.
No a pak jsem začal dokončovat další nahrávky, které budu postupně přidávat do mp3 stránky… První z této várky jsem tam dal jednu romantickou, kterou jsem si napsal na skále někde na severu…
30.10. Počet Stratocasterů se mi o jednoho rozšířil, detaily jsou v Setupu… No a pak jsem si ještě koupil podsvícenou klávesnici, takže pokud o ní přemýšlíte (je to lákavé, pokud točíte večer a máte rádi tmu), tak si raději přečtěte moje zkušenosti, protože já jsem jí musel předat jinam…
14.10. Ve studiu jsem ztrojnásobil výkon samplerů přidáním dalšího počítače Dell Optiflex s kartou RME, který nahradil starší Compaq.  1 GB ram v něm zatím stačí, 100 GB disky pro samply také, v rozpracovaných projektech se rezerva hodí… I tento sampler je připojen optickým kabelem do DAW…
4.10. S přípravou semináře na HuVel o počítačích na pódiu jsem zabil docela dost času. Tak aby to úplně nepřišlo vniveč, můžete si ještě jednou prohlédnout alespoň moji prezentaci. Vím, že si některé slidy lidi fotili, ale klidně jí se dám celou a ptejte se na detaily…
3.10. Jelikož už v setupu byl docela zmatek díky množství věcí, rozepsal jsem sestavy a přidal i pár aktuálních fotek – např. rack sestavy, kterou teď používám na pódiu (a trochu aktualizoval i stránku o sobě…).
29.9. Jelikož jsem podstatně rozšířil svůj seznam používaných snímačů Lace Sensors a přidal je i na svojí Ibanezku, můžete si o nich něco přečíst tady: Dually Lace Sensors na Ibanezce. A také jsem přidal nějakou tu fotku do sekce Setup.
26.7. Přidal jsem do sekce mp3 nějaká videa přímo z YouTube, aby se to nemuselo stahovat…
15.7. Tak léto je ve znamení nové techniky. Na pódiu mne teď můžete potkat se 2 racky – v jednom je PC jako efektový procesor, s tím mne můžete vidět třeba 1.8. v Kainu. Pak pro notebookové nahrávání přibyla dobře hrající USB zvukovka Tapco (by Mackie) – jede výborně i pod Linuxem. No a z novinek ještě jedna: dohodli jsme se s Muzikusem, že na podzimním Huvelu budu mít seminář o počítačích na pódiu. Doufám, že se mi pro vás podaří připravit zajímavá hodinka povídání s ukázkami nasazení počítačů na kytarovém pódiu…
20.6. Začal jsem konečně připravovat své nové kytarové racky pro letní a podzimní akce, snad konečně vyrazím s počítačem v roli efektového procesoru. To bude pořádná džungle a změť kabelů, ale kvalita je dost dobrá a zvuky neotřelé. A snad o těch počítačích také dopíšu článek pro Muzikus, protože mne bombardují…
16.4. Něco pro kytaristy – můžete si přečíst můj názor na kytary Line 6 Variax.
27.2. Trochu jsem upravil grafiku, takže v sekci mp3 to hraje samo, vlevo přibyl přímý přístup do fóra, které je tu pro ty věci, které se nehodí přímo do obsahu a navíc tam můžete psát i vy. Dokončil jsem pro Muzikus článek od Line6 FloorPODu a hraju, co to dá… more chaos to come…

2006:

14.2. Takže jsem pro příští Muzikus připravil i video ukázku ovládání kytar Variax z počítače, neváhejte a běžte pro něj. Je tam sice jenom kratší sestřih, natočil jsem toho mnohem víc, ale snad vám to ukáže možnosti těchto unikátních kytar. Po otravně nudném Spideru III zase něco, co je radost testovat (tedy pominu-li smrt kytary při upgradu firmwaru a občasné vynechávání druhého Variaxu).
1.2. Připravuji do Muzikusu další test – Line 6 Variax Workbench. Ale jelikož jsem dostal k tomu i spoustu dalšího vybavení, tak se můžete těšit na pár postřehů k Variax kytarám (akustické i elektrické) i na mých stránkách. A to co nevidět!
15.1. Aktualizoval pár údajů a fotek v sekci Setup, dokončil rekonstrukci jedné kytary a pustil se do druhé (viz foto tamtéž – a to mne ještě jedna čeká – to je tak, když jich máte víc…), takže jsem si alespoň trochu spravil náladu po ne zcela OK posledním hraní (no snad to jsem si podobné zážitky na chvíli vyčerpal).
31.12. A je tady zase Silvestr a Nový rok! Abych popřál něčím osobitějším, připravil jsem pro Vás zase audiovizuální pf2007 (2,2MB). Stáhněte, uložte a spusťte. (žádné viry jsem do ní nedával, jenom audio a tučňáky)
27.12. Tak jsem konečně dopsal článek o Line 6 Spider III pro Muzikus, najdete to tam i s nahrávkou na CD. Ve skladbě jsem použil 9 zvuků, na nahrávce OK, ale výtek mám v článku podezřele mnoho…
23.12. Díky Viktorce a jejím fans – hrát pro takovéto lidi je prostě skvělý. To pak má muzika smysl a s radostí poskakuju s kytarou za hlavou a vůbec všude, kam mne vysílačka nebo kabel dovolí. Díky!
14.12. přidal jsem pár fotek, například kytarové skupinové foto do Setupu.
6.11. Tak jsem dostal na testy aparát Line 6 Spider III, moje závěry a nahrávky si budete moci přečíst a poslechnout v Muzikusu 1/07, myslím, že se hlavně milovníci tvrdších zvuků můžou těšit…
17.10. Dík všem za dárečky k narozeninám a také za účast na malém irsky laděném večírku! Rád vás všechny (a samozřejmě i další) uvidím. Už se to rýsuje – pořádný irský Silvestr se zpěvy a tanci. Co vy na to? Pište, jestli do toho jdete!
3.10. Někde jsem našel diskuzi k Marshallům a jejich zapojení (elektronky vs. diody), pro příznivce tématu jsem sepsal takový malý elaborát Marshall a diody. A taky jsem updatoval starší článek k V-amp Pro (vč. mp3 ukázky).
2.10. Měl jsem na srdci pár věcí, které se mi sem přímo nehodily, tak jsem zřídil diskuzní fórum. Koukněte tam pro věci, které nepatří do žádné kategorie, ale budu docela rád, když mi tam taky něco napíšete (třeba o svých oblíbencích nebo aparátech – nebo jak mydlíte arpeggia…).
27.9. Sepsal jsem pár řádek k nejlevnější UHF kytarové vysílačce – T.Bone TWS16PT. Za ty peníze…;-)
16.9. Takže docela jsem měl dost práce, což se projevilo v malém množství novinek. Zatím jsem přidal pár novinek do Setupu a něco o MIDI po síti aj., ale dokočuji další nahrávky, takže se za chvíli s něčím vytasím…
16.7. Konečně jsem se rozhoupal a dodělal text na Spleen, trochu textově smutnější, ale i tak taková spíš techno záležitost na 165 bpm. Třeba se vám bude líbit – koneckonců je to pilotní věc k mýmu technorockovýmu projektu… Je to tedy v sekci mp3.
9.7. Jelikož jsem se do 8. Muzikusu zmínil o svém rack stabilizátoru napětí, detaily jsem přidal do setupu.
6. 7. Dokončení tématu měsíce jsem předal do Muzikusu, takže čtěte nejen první díl v Muzikusu č.7, ale i dokončení v Muzikusu č.8. K rozhovorům pro dokreslení té mojí kytarové mozaiky jsem tentokrát z kytaristů zlákal samé zahraníční tváře, nejblíž byl Maťo Ďurinda ze Slovenska, ale další jsou zámořští: Dirty Kurt Robertson z Kanady (The Real McKenzies) a Hanny z australských Black Majesty.
22. 6. Přidal jsem do mp3 jednu věc, co jsem udělal na podporu Viktorky Žižkov. (A přidal mp3 Stařec a moře, aby to nebylo jenom o elektrických kytarách, ale i o španělce…)
15.6. Novinky v Setupu – obrázky aktuální sestavy, kterou s sebou vláčím po koncertech.
22.5. Dokončuji nové články pro Muzikus, co nevidět se tam tedy setkáte s recenzemi na již dříve AM-100, Vintage Distortion a Vintage Phaser, dodělávám také téma měsíce o el. kytarách. Jinak dva poslední koncerty byly docela dobré, nová reprobedna postavená podle GenzBenz G-Flex je dost dobrá – hraje to holt dost odlišně díky konstrukci bassreflex a čelní stěny.
17.4. Tak jsem se Vám vrátil z nemocnice…. ono občas moc práce škodí a pak do vás řežou. No ale snad už je to v pohodě a tak zase můžu začít dopisovat resty. Měl jsem tady nějaké dotazy na moje rackové combo, takže tady ho máte.
16.1. – Přinesl jsem si na testy nové krabičky od Behringera – kopie vintage efektů Small Stone a Big Muff… co nevidět svoje názory předám k otištění do Muzikusu – jsou to vintage efekty se SMD montáží, ale v podstatě zapojením skutečně originály… Připravuji pro Vás také svůj pohled na AM100, tento malý efekt se zabydlel v mém racku… (vše v Muzikusu č. 7)
3.1. – Koncert v Kainu se vydařil, takže díky moc a březnu se tam zase uvidíme. Díky za super prostředí! A podívejte se na stránky Divé Báry (i pro stažení našeho klipu)…
1.1.06 – Tak tady máme Nový rok… No a jak se na vstup do něj patří, začneme přáním. Moji audio-vizuální pf naleznete na zde. Stahněte (uložte) a spusťte. Nejsou v tom žádné viry, protože jsem tam žádné nedal, jenom grafika, muzika a nějací ti ufouni… (2,7MB) Tak všechno nejlepší!

2005:

6 .12. Máme definitivní verzi střihu našeho nového videoklipu… Takže se s ním určitě co nevidět potkáte v některé z našich TV. A ještě jednou děkuji Šrájovi, Mrožovi a vůbec všem filmařům, motorkářům i kamarádům, kteří nám s klipem pomáhali. Ledva ho budu mít v DivXu, bude tady ke stažení…
3 .12. Tak dokončuji testy na E-mu audio kartu 1820m, docela dobrá záležitost, i když díky řadě mých poznatků bude tentokráte test docela a) dlouhý (již mám asi 2 stránky připomínek b) zpožděný – stále oddaluji def. verzi, protože nechci tuto jinak velmi zajímavou kartu zbytečně hanět a musím najít vyvážené vyjádření pocitů z ní. Takže se máte na co těšit…
13.9. Přidal jsem svůj pohled na kvákadla…(Morley, Cry Baby a moje…)
6.9. Trochu jsem upravil sekci mp3 a přidal tam pár věcí… Měl bych to tedy asi již přejmenovat na mp3/video, ale zatím je to všechno dohromady…
30.8. Tak je to šílený fofr, nahrávání, práce atd. takže trochu mi vázne přísun novinek. Co je nového? Mám pár novinek v setupu (basa, preampy, PC,…), novinky jsou také v sekci mp3 – kousky z promo CD. Dále tady teď mám dotočenou jednu hymnu, točím i jedno retro a také projekty na přání… Je toho hodně, takže si musím už udělat čas na doplnění.
19.7. Měli jsme tady milé hosty – australské Black majesty, se kterými jsme (kromě dalších společných akcí) odehráli 2 koncerty 14. a 15. v Hell´s Bells a Kainu. Podle mne i podle lidí se akce vydařily, 100% radost mi jen kazí ukradený gigbag na MIDI kontrolér, někdo mi ho v Kainu otočil… Takže – ať mu ruka upadne!
23.6. Pár novinek jsem doplnil do Setupu, jinak jsme pustili do světa promo CD Divá Bára a snažíme se i koncertně hrát – což je pro mne docela bolestivé, protože po zranění levé ruky nejsem ještě moc fit. Ale co nevidět připravím další novinky ai nějaké mp3…
5.4. Tak k V-ampiru chtěl Muzikus i nějaké audio ukázky, až se Vám CD z č.5 dostane do ruky, napište, jak se Vám zvuk z tohoto aparátu líbí.
29.3. Rozhodl jsem se snížit počet audio karet, takže pokud potřebujete připojovat více nástrojů nebo nahrávat více stop současně, ozvěte se. Mám tady k mání EWS 88 MT, 8in/8out, MIDI in/out, 24bit, atd. Je v pohodě, akorát už jich mám nějak moc…29.3. Takže do tisku šel můj pohled na kytarový Ultrastack Behringer (V-ampire), přečtete si ho v Muzikusu č. 5.
12.3. Na přání jsem přidal ke stažení aktuální verzi ovladačů pro ST Audio DSP 24.
6.3. Nové článečky v sekci VST – a to o propojení GigaStudia s VST/DAW pomocí sítě s programu GIGA Teleport a také něco o Syntheditu s odkazem na stažení… (a taky jedna fotečka v sekci Setup)
3.3. Sice jsem v poslední době nestíhal příliš přidávat příspěvky na svoje stránky, ale zase si budete moci přečíst nějaké v časopisu Muzikus – aktuálně je připraven do tisku můj prosincový názor na mixpult Behringer PMH5000 a připravuji další o kytarovém stacku stejné značky…
9.1. Pro ty, kteří byli na Saxon Night, jsem připravil jedno video z Kainu. Je to sice točeno z ruky a i zvuk je kamerovým mikrofonem, ale i tak jsem se rozhodl to sem dát. Takže Zeppelin Horyna, Semir, Hanny, Pavel, Semir, Richard a já – prostě Denim&Leather (39MB). Je to trochu pestřejší, než fotky, které vyšly v RockShocku.
5.1. Mezi vánoční zajímavosti určitě patří i další změna u Steinberga, pro mne je to zpráva nemilá – Pinnacle prodal relativně nedávno koupeného Steinberga mě ne příliš sympatické firmě Yamaha (i přes řadu kvalitních produktů). Nákup měl Pinnacle za 24,5 miliónu dolarů, prodej za 28… Co se dá dělat, ale Korg s kontrolou od Yamahy také nějak žije…

2004:

30.12. A je tady zase nový rok… Co Vám tak popřát? No proč bych se rozepisoval… Stáhněte si mojí audiovizuální Pf2005!!! (má to 2,3 MB) A všechno nejlepší!
22.12. Dokončil jsem testování mixpultu PMH5000 pro Audiopro, kteréžto tímto zdravím. No a doufám, že se s recenzí setkáte v některém z hudebních časopisů…
22.12. Jsem zaregistrován na Intergramu i jako výrobce video nahrávek, takže doufám, že se počet videí z naší dílny bude rychleji rozrůstat… (registrace je tedy audio i video).
14.12. Na stránkách Víti Pecky přibyl a je ke stažení náš videoklip Příběhy (DivX – 35MB).
29.11. Trochu moc práce (a naštěstí i té hudební…), takže sice žádné testy a podobné články, zato pár fotek – podívejte se na události kolem Saxon Night (něco ze zkušebny a barů) a také na fotogalerii obnovené Divé Báry.
28.10. Nově pro komunikaci se mnou můžete použít i telefonování přes internet, více v kontaktech)
22.10. Přidány nově upravené nahrávky Bubs´n´Beer do sekce mp3.21.10. Jelikož se mne pořád někdo ptá, jak mi hraje V-AMP PRO, připravil jsem svůj pohled na tenhle kytarový amp-modeling v racku. Behringer tvrdí, že V-amp goes Pro. kam ale kráčí podle mne?
17.10. S předstihem avizuji jediný koncert, na kterém se sejdeme s lidma s australských Black Majesty a Merlinu… Bude to 15.11. v Kainu, klikněte pro detaily a sestavu. Těšte se na Saxon´s night…
25.9. V Praze hráli Rush a byl to senzační. Jelikož Alex Lifeson má velmi zajímavou sestavu, připravil jsem samostatnou stránku, kde se dozvíte, na co to vlastně hraje. Skutečně super vybavení.
9.04 Dokončil jsem pár reklamních audiovizuálních prezentací… Některé z nich šly i za hranice. Doufám, že se v Německu a Rusku budou líbit…
9.04 Dokončen klip, takže mne snad uvidíte i nějaké TV 😉
7-9/04 Znovobnovena Divá Bára, kdysi jsme spolu hráli a byl to docela zajímavý nápad si to připomenout. Zatím proběhly 2 koncerty, uvidíme…
1.5. Začínám točit trochu tanečnější projekt (delší dobu se mi to rýsovalo v hlavě) a také s V. Peckou začínáme připravovat další várku písniček pro jiné interprety.
5.4. Ve světě jsou nějaké další nahrávky, jak reklamní muzika, tak i pár dalších nasazení v hitparádách.
23.3. V.Pecka po nasazení do hitparády Proglasu okamžitě obsadil 2. místo, takže pokud jste někdo poslal hlas, děkujeme. Jsme před Buty, Nohavicou a Danem Bártou…Podle statistik je to nyní nejhranější skladba v rotaci.